keklik grup

Hakkımızda

 


 

Keklik Ticaret 1987 yılında Mustafa KEKLİK tarafından kurulmuş olup; demir doğrama, alüminyum doğrama, çelik kapı, toptan ve parekende satış ve çelik sektöründe yer göstermektedir.

 

2007 yılında çelik kapı ve yangın kapıları sektöründe gelişim ve üretici eksikliğini fark ederek özünden ayrılmayıp bu sektöre adımını atmıştır.

 

Bu tarihten itibaren müşteri memnuniyeti odaklı,kalıplaşmış düşünce ve klişelerin dışında kalite ve verimliliği esas alan, üretim aşamasından pazarlama aşamasına kadar tüm dallarda kalite standardından vazgeçmeyen çizgisi ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.

 

Üretim teknolojilerindeki değişimleri yakından takip ederek üretim bandını tamamen bilgisayar destekli (CNC) makineler ile yenileyen firmamız önce insan anlayaşını temel prensip edinip; eğitilmiş, deneyimli, katılımcı iş gücü misyonu oluşturarak, toplam kalite yaklaşımıyla hizmette farklılık ve artı değer yaratmak adına müşteri ve çözüm odaklı,hesaplı ve kaliteden vazgeçmeyen,sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal yapı oluşturmaya gayret göstermiştir.

 

Firmamız toplam 5000m2 alanın 1200m2’sini kapalı alan olarak kullanarak, gerekli deneyimli eleman portföyü ve makine parkuru ile sektörün ihtiyaçlarına çözüm üretmeye gayret göstermektedir.

 

20 yılı aşkın bilgi,birikim ve deneyimini daha iyi hizmet,seri üretim,tüm alanlarda kalite ve sınırsız hizmet anlayışıyla harmanlayarak sektöründeki firmalar ile müşterinin takdir ve beğenisini kazanmıştır.

 

Bu faaliyetleri ve yenilikçi, farklı sorunlara farklı çözümler üreten, müşteri memnuniyeti odaklı,teknolojiyi katma değere çeviren çizgisi ile KEKLİK METAL kısa sürede sektörünün en önde gelen firmaları arasında adını yazdırmıştır.

 © 2017 - Efsaneweb Tarafından Hazırlanmıştır.

Copyright - www.keklikgrup.com